Для того, щоб воскова міль не принесла шкоди вам і вашим вуликам, необхідно все знати про неї, про її життя, розмноження і про те, якими способами її можна знищити. А найкраще знати те, як не допустити її розвиток. Розвиватися вона може при зберіганні стільників або ж просто в вуликах.
Розрізняють велику і малу воскову міль. Найчастіше зустрічається мала воскова міль. Її самка має довжину 11 мм, самець - 9 мм. Колір крилець від блідо жовтувато-сірого до темно попелясто-сірого. На лобі у молі є пляма з жовтих волосків. Метелики не харчуються.
Найчастіше яйця відкладає в щілини, але може і в осередку через пару годин після спарювання. За раз може відкласти 200-300 яєчок. Личинки, які виходять з яєць проходять 5 стадій розвитку. Весь цикл розвитку може тривати від 60 до 120 днів, ідеальна температура для їх розвитку від +28 до +30 градусів.
Якщо температура нижче +16 або вище +35, то яйця просто гинуть. У вуликах можуть зимувати тільки личинки. Харчуються гусениці точно також, як і звичайна міль, але при цьому віддають перевагу перзі. За одну добу гусениця може з'їсти 0,0075 грам стільника. Вони проробляють ходу через стеки осередків, не пошкоджуючи при цьому середостіння. Хід вистилають павутиною, в якому багато випорожнень.
Печатка осередків над розплодом де гусениці проробляють хід, має трубчастий вид. Якщо підняти рамку під листом паперу і вдарити по ній стамескою, то гусениці повискакують. Точно також позбавляються і від гусениць молі. Руйнуванням соторамок займається меблева, платтяна і шубна міль. Боротися з міллю потрібно систематично.
Інформація представлена для ознайомлення. Зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від вказаних тут.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.