Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
+ 38 063 716 89 92 Замовити дзвінок

Про магазинBackCountry - це про життя по інший бік вашого міста. Де можна нарешті вдихнути свіже повітря на повні груди. Де тиша так голосно пронизує наскрізь. Де час змінює свій темп.

Хтось працює та відпочиває в мегаполісі, а для нас - дай тільки привід втекти за місто, на природу. Ми віримо в те, що життя на відкритому повітрі - це життя з задоволенням!

Ми віримо, що саме дикі, незаймані людьми, природні місця найкраще допомагають пізнати самих себе. Тому наша мета - пробудити любов до природи на все життя для кожного. Відтепер ми будемо вашим провідником до Таємничого світу BackCountry, допомагаючи відчути перетворюючу силу природи.


В магазині BackCountry представлений широкий асортимент товарів для відпочинку на свіжому повітрі та організації побуту поза домом, високоякісне спорядження для туризму, найнеобхідніші речі для комфортного кемпінгу.  Ми пропонуємо вам не тільки якісні речі, а ще й допомагаємо порадами, навчаємо, та ділимося історіями з життя, що надихають. Отже, незалежно від того новичок ви в цьому, чи досвідчений професіонал, наша команда BackCountry буде намагатися стати корисними для вас. 


Наша історія: все почалося з кохання

Двоє, чоловік та жінка, покохали один одного ще у 2012 році, одружилися, та поїхали до Українських Карпат на медовий місяць. Вони взяли напрокат велосипеди та вирушили через найдовше село в Україні, Микуличин, до водопаду Гук. Цілий день в дорозі, 40 км маршруту подолала ця пара закоханих і не без труднощів. Та на зворотному шляху, коли вони поверталися до готелю, їм трапився найгарніший захід сонця. Ця карпатська краса навколо та свіжий вітерець в обличчя створили Диво і вони закохалися в це назавжди. З тих пір дещо змінилося в них самих

 По приїзду додому ця сім‘я створила магазин, який постійно наповнювала самими необхідними речами для всіх видів відпочинку поза містом, якими займалась самі. А їх було не мало. Потім були походи в Карпати, далі Говерла, зимові гори, потім наш Крим на велосипедах в 2015 з дочкою та собакою, українські ліси, озера, каньйони, барбекю з друзями, найрізноманітніший відпочинок просто неба. Ось так магазин BackCountry був створений як невеличкий сімейний бізнес. 

 В 2021 сталося знайомство з САПами і це обіцяло новий виток розвитку магазину та плюс ще одну нову категорію товарів.

В наших категорія ви знайдете:

 

Водний спорт - це Сап дошки, захист для плавання, та всі необхідні аксесуари для відпочинку стоячи на борді із веслом.


Туризм - це спорядження для життя не вдома, а поза своїм містом. Тенти, спальні мішки,- все, що необхідне в пішому поході, поїздці на велосипедах. Обладнання для комфортного кемпінгу: пальники, туристичний посуд.


Харчування в поході - це спеціальні страви для легкого приготування в умовах перебування не вдома: сублімати, сухі продукти, консерви, енергетичні батончики, снеки та напої.


Барбекю - це про відпочинок з друзями та сім'єю на дворі біля власного будинку, або десь в лісі, чи біля озера. Ця категорія вміщує необхідне обладнання для пікніку, все для вогнища, грилю, барбекю. Туристичний посуд, мангали, коптильні, меблі для саду.


Одяг для туризму - життя в стилі BackCountry, тобто поза містом, потребує і спеціального одягу, не щоденного. Ми пропонуємо термоодяг, термошкарпетки, фліси, спеціальне взуття.


Тактичне спорядження - війна увірвалась до нас зненацька. Тепер і це є в нашому житті, нажаль. Тому ми пропонуємо нову категорію для військових та інших захисників нашої країни.


Ножі та інструменти - для такого способу життя, де перевагу потрібно віддавати багатофункціональним речам, ми пропонуємо найякісніші мультитули та інші інструменти, що стануть вам в нагоді неодноразово.

 

Колись маленький сімейний бізнес, а зараз - якісний український туристичний інтернет- магазин BackCountry запрошує всіх бажаючих доєднатися до нашої руху назустріч природі, активності, перебуванні на свіжому “житті”, а значить назустріч собі.

Нас вже ніщо не може зупинити. Ми продовжуємо цікавитися новим, та розвивати активний образ життя на свіжому повітрі в нашій Україні та поза її межами.

Адже це так по-українськи: бути під синім небом, на жовтому просторому полі, як це зображено на нашому прапорі.Фільтр для води Katadyn BeFree 0,6 л
Надлегкий та компактний портативний
фільтр для води Katadyn BeFree
Фільтр для води Katadyn BeFree 0,6 л
Набір посуду WILDO Camp-A-Box Basic
Ідеальний для виїздів
природу та туризму
Набір посуду WILDO Camp-A-Box Basic